Apģērbu interneta veikali

Iepirkšanās internetā vairs nav nekāds jaunums, bet apģērbu pirkšana tiešsaistē daudziem vēl raisa bažas. Galvenais trūkums, pērkot drēbes internetā, protams, ir tas, ka nevaram tās pirms iegādes uzlaikot. Tirgotāji zina šīs bažas un piedāvā pēc apģērba iegādes to 14 vai pat 30 dienu laikā atgriezt un saņemt naudu atpakaļ. Pieredzējušākie pircēji zina šādu iespēju un nekautrējas drēbes, kas neder sūtīt atpakaļ, taču ir kāds BET. Par preču sūtīšanu atpakaļ vairumā gadījumu (ar izņēmumiem) pircējam ir jāmaksā no savas kabatas. Daži veikali šīs izmaksas jau ieceno precēs un piedāvā bezmaksas preču atgriešanas garantiju. Turpinājumā aplūkosim vairākus apģērba interneta veikalus, kurus ir vērts apmeklēt. 

  • Marpro (www.marpro.lv) Darba apģērbs un apavi pašmāju interneta veikalā Marpro pieejami no pasaules vadošajiem darba drēbju, apavu un inventāra zīmoliem. Iepirkties var internetā vai uz vietas veikalā Rīgā. Veikala izmērs salīdzinoši neliels, bet tas ļauj nodrošināt personīgu attieksmi pret katru klientu. Apģērbu izņemšana veikalā uz vietas un pasūtījumiem virs 100 EUR ir bez maksas.
  • Zalando (www.zalando.lv) Starptautiska apģērbu e-komercijas platforma, kurā tiek piedāvāti vairāk kā 2000 dažādu zīmolu apģērbi. Galvenais uzsvars uz ikdienā valkājamām drēbēm. Veikals piedāvā bezmaksas preču piegādi un atgriešanu . Veikalm ir gana daudz cienītāju arī Latvijā.
  • AboutYou (www.aboutyou.lv) Drēbju e-veikals, kura mārketinga stratēģija balstās uz Youtube platformas izmantošanu. Ienāca Latvijā ar mūsu mērogam ļoti apjomīgu reklāmas kampaņu. Šobrīd jau kļuvis par zināmu brendu. Tirgo drēbes vīriešiem, sievietēm un bērniem no dažādiem zīmoliem. Līdzīgs Zalando. Ir vērts pārbaudīt cenas abos, pirms veikt pirkumu.
  • Amazon (www.amazon.com) Amazon veikals komentārus neprasa. Šī ir rietumu pasaulē lielākā e-komercijas tirdzniecības platforma. Arī ikviens Latvijas uzņēmums var šeit izveidot savu tirdzniecības vietu. Plaša apģērbu un jebkura cita veida preču izvēle. Jārēķinās, ka piegāde vienmēr ir no ārzemēm, līdz ar to cena var būt augstāka kā sākotnēji plānots.
  • Andelemandele (www.andelemandele.lv) Lietotu apģērbu un cita veidu preču tirdzniecības platforma. Auditorija, galvenokārt, sievietes, bet pamazām piesaista arī vīriešus. Lielākais konkurents SS sludinājumu portālam. Drēbes var nopirkt lētāk, bet ieteicams lasīt atsauksmes par pārdevējiem. Atcerieties, ka tās visas ir lietotas drēbes.
  • Sportland (www.sportland.lv) Sporta apģērbu veikals ar uzsvaru uz sporta apaviem. Nelielā apjomā pieejams arī sporta inventārs un citas sportam noderīgas preces. Pasūtiet internetā vai pērciet uz vietas kādā no veikaliem lielākajās Latvijas pilsētās.
  • Yoox (www.yoox.lv) Modes apģērbu veikals ar bezmaksas piegādi pasūtījumiem no 250 EUR. Visas preces ir iespējams atgriezt vai samainīt pret citām 15 dienu laikā, pie nosacījuma, ka saņemtās nav lietotas. Populārs e-veikals, galvenokārt, sievietēm, kas gatavas maksāt augstāku cenu par retāk sastopamām dizaineru drēbēm.

Vairāk apģērba un cita veida internetveikalus varat meklēt šeit. Iepērkoties internetā Latvijā, atcerieties, ka jums ir tiesības atgriezt jebkuru preci 14 dienu laikā pēc tās saņemšanas. Situācijās, kad jūsu tiesības tiek apšaubīga vai pārkāptas, pasūdzieties, ka runāsiet ar PTAC un pastāv liela varbūtība, ka pārdevējs uzreiz kļūs pretimnākošāks. Tajās retajās reizēs, kad problēmas neizdodas novērst, sazinieties ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centru šeit.

Apģērbu izmēru tabulas – palīgs drēbju sūtīšanā

Ar burtiem XXS, XS, S, M, L, XL un XXL vien nepietiek, lai saprastu sava apģērba izmēru un galvenais, vai tās derēs. Lai situāciju uzlabotu apģērbu ražošanas uzņēmumi ir izveidojuši speciālas apģērbu izmēru tabulas, kurās ir iekļauti būtiskākie raksturlielumi, t.sk. jakām un krekliem (vidukļa apkārtmērs, roku garums, plecu platums). Biksēm savukārt vienmēr tiek norādīts vidukļa apkārtmērs un bikšu stara garums.

Neviens no šiem raksturlielumiem nelīdz saprast – vai tiešām bikses un krekls derēs kā uzliets, taču ir ļoti labs palīgs, pasūtot drēbes interneta veikalos.

Kad sūtīsiet drēbes, pievērsiet uzmanību konkrēta ražotāja apģērba izmēru tabulai un izmēriet sevi. Sievietēm svars un attiecīgi arī apģērba izmērs vienas sezonas laikā var mainīties vairākas reizes. Arī vīriešiem, sevišķi gada aukstajos mēnešos izmēri var mainīties vairāk kā vienu reizi.

Scroll to Top
Scroll to Top